Listy od Przyjaciół
 
W przyszłym roku obchodzić będziemy 55. rocznicę małżeństwa...

Szczęść Boże!

O Roku Wiary, że ma być ogłoszony wkrótce, naturalnie słyszałem, a co do słuszności wydawania i kolportowania „Przymierza z Maryją” nigdy nie miałem wątpliwości. Tym bardziej, że pismo to ma piękną szatę graficzną, jest starannie wydawane, a artykuły zamieszczane są opracowane ze znawstwem. W niedawnym, 64. numerze Waszego Pisma poruszacie sprawy sakramentów i bardzo dobrze! Mogę się „pochwalić” tym, że my z małżonką w przyszłym roku obchodzić będziemy 55. rocznicę małżeństwa, a nasze dzieci też już mają staż małżeński godny pochwały i uznania w dzisiejszych czasach, bo nasz syn z synową obchodzili w lipcu br. 30-lecie czyli „Perłowy Jubileusz”; ich córka, a nasza wnuczka pierwszą rocznicę ślubu, a nasza córka z zięciem, w sierpniu mieli „Srebrne Wesele”, czyli 25 lat małżeństwa. Jak się słyszy opinię, że: „20 lat małżeństwa to najwyższy czas, by zmienić partnerów”, to jestem zdruzgotany! Ewenementem jest więc staż małżeński ze „srebrnym weselem”, bo to już „wyszło z mody”. A o czymś takim jak „świętość małżeństwa” jako sakramentu, to lepiej już dziś ponoć nie myśleć, bo to „ogranicza wolność”! Bogu więc dziękujemy, że mamy wspaniałe dzieci, które dają dobry przykład swoim dzieciom, a naszym wnukom, i to działa! Dziękuję za kolejny numer „Przymierza z Maryją” i w miarę swoich możliwości staram się wspierać to wspaniałe dzieło na chwałę naszej Matki i Królowej.


Z poważaniem
Mariusz


Ten artykuł przeczytałeś dzięki ofiarności Darczyńczów. Wesprzyj nas i zostań współtwórcą "Przymierza a Maryją".

NAJNOWSZE WYDANIE:
Królowa Wniebowzięta
Widmo antyklerykalizmu krąży po Polsce… „Tęczowa” koalicja ateistów, neomarksistów, zwolenników swobodnego zabijania nienarodzonych i różnych osobistych wrogów Pana Boga ewidentnie dąży do konfrontacji siłowej z Kościołem.

UWAGA!
Przymierze
z Maryją
WYSYŁAMY
BEZPŁATNIE
 
1600 lilii dla Fatimskiej Pani
MW

W lipcu ubiegłego roku, pragnąc uczcić Jubileusz 100. rocznicy Objawień w Fatimie, ofiarowaliśmy Matce Bożej w imieniu polskich czcicieli 10 000 białych lilii, by podkreślić Jej czystość, świętość, ale także by wynagrodzić wszelkie zniewagi i bluźnierstwa wyrządzane Niepokalanemu Sercu Maryi.

W zeszłorocznej kampanii wzięło udział ponad 91 000 Polaków - wszyscy odmówili Akt oddania się Niepokalanej ułożony przez św. Maksymiliana Marię Kolbego.

 

Instytut Ks. Piotra Skargi, zachęcony wielkim odzewem, postanowił umożliwić kolejnym czcicielom ofiarowanie Najświętszej Pannie białych lilii i bezwarunkowe oddanie się Jej opiece.

 

Druga odsłona tej kampanii miała swój finał 27 czerwca bieżącego roku w Fatimie, w święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przedstawiciele Instytutu ofiarowali Maryi w imieniu niemal 600 Polaków piękny bukiet 1600 lilii, a do archiwum Fatimskiego Sanktuarium trafił zdobny zwój upamiętniający tegoroczną akcję.

 

 

 

ZOSTAŃ APOSTOŁEM FATIMY!

Nie wahaj się. Powierz Maryi swoje troski i dołącz do Apostolatu Fatimy
dzwoniąc pod numer 12 4234423, wysyłając list na adres Instytutu
bądź też za pośrednictwem strony internetowej www.fatima.pl.


Listy od Przyjaciół